Адвокат наследство


Адвокат наследство Адвокат по семейным делам адвокат наследство vseprava.com.ua Украина. ————————————————— Реєстрація Громадської організації Друк E-mail NTS Consulting пропонує професійні послуги з реєстрації Громадських організацій в м. Києві та області.

Ми пропонуємо Вам скористатися послугами нашої компанії і доручити реєстрацію Вашої організації нашим юристам, які швидко і якісно виконають за Вас всю необхідну роботу по оформленню документів і спілкуванню з держслужбовцями. Громадська організація — це об’єднання фізичних осіб, созданое з метою задоволення та захисту своїх спільних інтересів.

Законодавство передбачає, що громадські організації є неприбутковими організаціями, тобто без мети одержання прибутку (для одержання прибутку можна, наприклад, зареєструвати ТОВ). Мінімальна кількість засновників громадської організації — 3 особи. За статусом (території на яку розповсюджується діяльність) громадські організації діляться на: місцева (діє в межах певної адміністративно-територіальної одиниці — області, міста, району в місті); всеукраїнська (має право діяти по всій Україні і має осередки в більшості областей); міжнародна (має право діяти на міжнародному рівні). Документи необхідні для реєстрації Громадської реєстрації: копії паспортів та ідентифікаційних номерів засновників; документ, що підтверджує місцезнаходження громадської організації (при необхідності можемо надати).

Для реєстрації Всеукраїнської громадської організації необхідні також: дані про легалізованих місцевих осередках в більшості областей. Для реєстрації Міжнародної громадської організації необхідні також: документи, які підтверджують поширення діяльності організації на територію хоча б однієї іншої держави (довіреності, зобов’язання, протоколи, документи про легалізацію тощо). Громадська організація спочатку реєструється в органах юстиції (місцеві — у відповідних управліннях юстиції; всеукраїнська та міжнародна — в Міністерстві юстиції).

Після цього відбувається загальна процедура реєстрації юридичної особи. Також окремо необхідно отримувати статус неприбуткової організації.

Комплекс послуг з реєстрації Громадської організації включає в себе наступні етапи: Підготовка комплекту установчих документів; Оплата державних мит; Надання юридичної адреси в будь-якому районі Києва (при необхідності, за додаткову плату — від 700 грн.). Реєстрація громадської організації в органах юстиції; Отримання Свідоцтва про державну реєстрацію та виписки з Єдиного державного реєстру; Постановка на облік в органах статистики та отримання довідки статистики; Постановка на облік в ДПІ та отримання довідки за формою 4 — ОПП; Виготовлення друку (і штампів за домовленістю); Постановка на облік у Пенсійному фонді; Постановка на облік у Фонді обов’язкового соціального страхування від тимчасової втрати трудноспособності; Постановка на облік у Фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань; Постановка на облік в Центрі зайнятості; Отримання статусу неприбуткової організації. Вартість послуг з реєстрації Громадської організації: Послуга Вартість Міський статус (м. Київ) 6000 рн. Обласний статус (Київська обл.) 6000 грн. Всеукраїнський статус 9000 грн. Міжнародний статус $ 1200 У вартість включені всі госплатежі (крім держмита за реєстрацію Міжнародної громадської організації — $ 250). Термін реєстрації громадської організації — 1-2 місяці (в залежності від статусу).

This entry was posted in Info. Bookmark the permalink.