Адвокат развод


Адвокат развод Адвокат по семейным делам адвокат развод vseprava.com.ua Украина. ————————————————— Реєстрація Благодійної організації, благодійного фонду. Друк E-mail NTS Consulting пропонує професійні послуги з реєстрації Благодійних організацій в м. Києві та області.

Ми пропонуємо Вам скористатися послугами нашої організації і доручити реєстрацію Вашої компанії нашим юристам, які швидко і якісно виконають за Вас всю необхідну роботу по оформленню документів і спілкуванню з держслужбовцями. Благодійна організація — це недержавна організація, яка здійснює благодійну діяльність в інтересах суспільства або окремих категорій осіб без мети одержання прибутку від цієї діяльності. Засновниками Благодійної організації можуть бути як фізичні особи (в т. ч. іноземці), що досягли 18 років, так і юридичні особи.

Благодійні організації можуть утворюватися в таких організаційно-правових формах: членська благодійна організація; благодійний фонд; благодійна установа; інші благодійні організації (фундація, місії, ліги тощо). Конкретна організаційно-правова форма благодійних організацій визначається засновниками (засновником).

Благодійні організації утворюються і діють за територіальним принципом. За статусом (території на яку поширюється діяльність) добродійні організації діляться на: місцева (діє в межах певної адміністративно-територіальної одиниці — області, міста, району в місті); всеукраїнська (має право діяти по всій Україні і має осередки в більшості областей); міжнародна (має право діяти на міжнародному рівні). Документи необхідні для реєстрації Благодійної організації: копії паспортів та ідентифікаційних номерів засновників фізліц; нотаріальна копія Статуту та Свідоцтва про реєстрацію засновників юридичних осіб, а також рішення керівного органу або протокол загальних зборів, яким підтверджується згода на заснування благодійної організації; для засновників юросіб-нерезидентів: документ, що підтверджує реєстрацію в країні місцезнаходження (легалізований, перекладений українською мовою і завірений нотаріально); документ, що підтверджує місцезнаходження благодійної організації (при необхідності можемо надати).

Для реєстрації Всеукраїнської благодійної організації необхідні також: відомості про наявність відділень (філій, представництв) благодійної організації у більшості областей, підтверджені протоколами загальних зборів членів її відділень (філій) або їх представників, довіреність і т. п. Для реєстрації Міжнародної благодійної організації необхідні також: документи, які підтверджують поширення діяльності організації на територію хоча б однієї іншої держави (довіреності, зобов’язання, протоколи, документи про легалізацію тощо). Благодійна організація спочатку реєструється в органах юстиції (місцеві — у відповідних управліннях юстиції; всеукраїнська та міжнародна — в Міністерстві юстиції).

Після цього відбувається загальна процедура реєстрації юридичної особи. Також окремо необхідно отримувати статус неприбуткової організації.

Комплекс послуг з реєстрації Благодійної організації включає в себе наступні етапи: Підготовка комплекту установчих документів; Оплата державних мит; Надання юридичної адреси в будь-якому районі Києва (при необхідності, за додаткову плату — від 700 грн.). Реєстрація благодійної організації в органах юстиції; Отримання Свідоцтва про державну реєстрацію та виписки з Єдиного державного реєстру; Постановка на облік в органах статистики та отримання довідки статистики; Постановка на облік в ДПІ та отримання довідки за формою 4 — ОПП; Виготовлення друку (і штампів за домовленістю); Постановка на облік у Пенсійному фонді; Постановка на облік у Фонді обов’язкового соціального страхування від тимчасової втрати трудноспособності; Постановка на облік у Фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань; Постановка на облік в Центрі зайнятості; Отримання статусу неприбуткової організації. Вартість послуг з реєстрації Благодійної організації: Послуга Вартість Міський статус (м. Київ) 6000 грн. Обласний статус (Київська обл.) 6000 грн. Всеукраїнський статус 9000 грн. Міжнародний статус $ 1200 У вартість включені всі госплатежі.

Окремо оплачуються нотаріальні витрати — приблизно 600 грн. Термін реєстрації громадської організації — 2-2,5 місяця (в залежності від статусу).

This entry was posted in Info. Bookmark the permalink.