Відкриття ТОВ — поширені запитання

Популярність реєстрації ТОВ в Україні обумовлює наявність значної кількості питань, які цікавлять майбутніх і вже відбулися засновників ТОВ. Тому в цьому нарисі ми розглянемо три основних питання, які клієнти задають юристам замовляючи послугу відкриття ТОВ.

Дивіться загальну інформацію з питання відкриття ТОВ http://www.regburo.com/registracziya-predpriyatij/registracziya-ooo/

Отже, питання 1: Реєструють чи ТОВ на домашню адресу?

Так, закон це дозволяє. Зазвичай підприємець реєструє ТОВ на свою домашню адресу з метою банальної економії, оскільки в такому випадку йому не потрібно буде купувати собі окрему юридичну адресу, що дає можливість заощадити. Однак при цьому слід враховувати і негативні моменти, і наслідки. Зокрема, коли з’ясовується, що ТОВ зареєстровано за домашньою адресою директора, це може негативно позначитися на іміджі компанії. Інший момент — при проведенні податкових та інших перевірок ТОВ житлова квартира наповниться контролерами і податківцями, що, погодьтеся, мало приємно. Особливо, якщо в квартирі проживає сім’я. Тому ми все ж рекомендуємо зареєструвати ТОВ на надійний юридична адреса, що принесе виключно користь компанії.

Питання 2: Яку обрати систему оподаткування?

Питання ґрунтовний, що залежить від багатьох нюансів, тому щоб правильно вибрати потрібну саме вам форму, найкраще спочатку буде проконсультуватися з юристом. А тим часом зауважимо, що в Україні існують дві форми оподаткування — загальна (сплачується податок на прибуток і ПДВ) та спрощена (тобто сплачується єдиний податок).

Питання 3: який телефон вказати при реєстрації — мобільний або стаціонарний?

Ми радимо вказувати діючий міський (тобто стаціонарний телефон), оскільки він буде фігурувати у всіх документах, реєстрах, інстанціях і службах. Телефон повинен бути чинним, щоб до вас дійсно могли додзвонитися, а дзвінки не йшли в нікуди. Разом з цим ми категорично не рекомендуємо вказувати номер мобільного телефону, так як тут в силу вступають бюрократичні особливості нашої країни, коли далеко не всім чиновникам дозволено дзвонити на мобільні номери.

В принципі, в деталях реєстраційної процедури вистачає нюансів, які потрібно враховувати, відкриваючи ТОВ. Правильна реєстрація, вдумливий підхід, дозволять вам забезпечити собі впевненість в тому, що в майбутньому контролюючі органи не будуть чіплятись до деталей і не відповідностей. А надійність — це важливо.

This entry was posted in Статьи. Bookmark the permalink.