Гражданский брак раздел имущества


Гражданский брак раздел имущества Адвокат по семейным делам гражданский брак раздел имущества vseprava.com.ua Украина. ————————————————— Юридичні адреси в м. Київ Друк E-mail Юрадресу При створенні підприємства виникає питання про юридичну адресу, на який воно буде реєструватися. Термін «юридична адреса» практично не визначено в українському законодавстві, хоча є визначення терміна «місцезнаходження підприємства», яким вважається знаходження постійно діючого виконавчого органу юридичної особи.

Є декілька варіантів при виборі місцезнаходження для Вашої компанії: 1. Реєстрація підприємства на домашню адресу одного із засновників. Це може бути квартира, в якій проживає один з засновників, або яка належить йому на праві власності. Мінусом цього варіанту є те, що податкові та інші контролюючі органи мають повне право прийти з перевіркою до Вас додому.

2. Реєстрація підприємства за фактичною адресою. Тобто Ви реально орендуєте нежиле приміщення (або воно Вам належить).

Це був би ідеальний варіант, якби не одне але — далеко не всі початківці компанії можу дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Києві. 3. Реєстрація підприємства за юридичною адресою.

Тобто укладається договір про надання Вашої компанії приміщення в спільне користування. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою здійснюється поштове обслуговування Вашої компанії, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам. Ці договори цілком влаштовую податкові органи (у тому числі податкову міліцію) і проходять при акредитації на митниці.

Такі договори укладаються, як правило, на 11 місяців, а потім продовжуються на новий термін. NTS Consulting пропонує різні варіанти юридичних адрес у всіх районах міста Києва. Вартість надання юридичної адреси (не знаходиться в списку адрес масової реєстрації) 1200 грн .. Це разовий платіж за 1 рік (при продовженні сплачується знову).

Крім того при необхідності поштового обслуговування додатково опллачівается 100 грн. на місяць.

This entry was posted in Info. Bookmark the permalink.