Наследство по завещанию


Наследство по завещанию Адвокат по семейным делам наследство по завещанию vseprava.com.ua Украина. ————————————————— Реєстрація ТОВ, ПП Одним з найбільш оптимальних варіантів для початку нового бізнесу є сьогодні реєстрація підприємств, а саме, ТОВ. Серед переваг такого роду реєстрації можна виділити спрощену систему оподаткування, а також відсутність відповідальності учасника за зобов’язаннями товариства за винятком невеликого ризику в межах вартості його частки.

Однак, важливо розуміти, що реєстрація ТОВ — це певна паперова тяганина, а також витрати часу і сил на відвідування численних чиновницьких кабінетів. Для того, щоб реєстрація ТОВ була проведена максимально швидко і без клопоту, найпростіше звернутися до фірми-посередника, яка готова буде виступити в якості довіреної особи і зробити всі необхідні операції. Реєстрація ТОВ — один з напрямків діяльності нашої компанії.

Досвідчені юристи, досконально вивчили тонкощі роботи системи, зможуть достатньо швидко владнати всі бюрократичні питання. «Консул-Київ»: юридична допомога в реєстрації ТОВ Ми надаємо послуги юридичного характеру, серед яких найбільш затребуваною на сьогоднішній день є реєстрація ТОВ у Києві та Київській області. Усього десять днів нам знадобиться для того, щоб зареєструвати підприємство чи ж не більше трьох, коли реєстрація ТОВ необхідна термінова.

В цілому ж на терміни реєстрації безпосередньо вплине район, в якому знаходиться юридична адреса підприємства. Крім того, що у нас можна замовити таку послугу, як реєстрація ТОВ (Київ сьогодні б’є всі рекорди по появі нових товариств з обмеженою відповідальністю), ви можете звернутися до нас, якщо будете потребувати супутньої допомоги, наприклад, в отриманні свідоцтва платника ПДВ, адреси для реєстрації і так далі. Починається реєстрація підприємств незалежно від того, робите ви це самостійно або ж доручили досвідченим юристам, зі збору необхідних документів.

Для реєстрації ТОВ вам знадобиться надати нам наступний пакет документів: • копії свідоцтв і статут засновників; • копії ідентифікаційних кодів та паспортів посадових осіб та засновників; • якщо засновники є приватними підприємцями, то також знадобляться свідоцтва про держреєстрацію. Про необхідність надання додаткової інформації та документів, ми вам повідомимо в індивідуальному порядку.

Замовляючи реєстрацію ТОВ, ви можете бути впевненими в тому, що, сплативши базову вартість, не понесете-яких додаткових витрат. Все чесно і прозоро. Реєстрація підприємства «під ключ» щодо цінового плану включає в себе: • витрати на нотаріуса; • оплату держмита; • реєстрацію в фондах, податковій інспекції та безпосередньо у реєстратора; • виготовлення печатки для підприємства; • консультації з питань ведення діяльності підприємства в перший місяць після реєстрації; • реєстрацію в управлінні статистики з отриманням довідки.

Таким чином, все, що вам необхідно буде зробити для того, щоб зареєструвати підприємство, — звернутися за допомогою до нас — досвідченим і кваліфікованим юристам, представити необхідні документи і оплатити послугу, в яку вже будуть включені вище згадані витрати. Це все. Легко і просто, а головне швидко і без нескінченних черг. Реєстрація підприємства з нашою допомогою — оптимальне рішення для початку бізнесу.

Ми будемо раді проконсультувати щодо цікавлять вас питань, а також надати подальший юридичний супровід знов зареєстрованого підприємства.

This entry was posted in Info. Bookmark the permalink.