Выплата алиментов


Выплата алиментов Адвокат по семейным делам выплата алиментов vseprava.com.ua Украина. ————————————————— Реєстрація СПД (ФО-П) Прайс-лист 800.00 гривень без печатки. 1350.00 гривень з печаткою.

Фізична особа (громадянин України або іншої держави, особа без громадянства), яка не є обмеженим у праводееспособності і зареєстровано законно в установленому порядку (ст. 50 Цивільного кодексу України від 16.01.2003 року № 436-IV) є підприємцем. Мати установчі документи фізичній особі не потрібно, так само як і створювати статутний фонд — це умова для занять підприємництвом ставиться тільки перед юридичними особами. Обмеження у заняттях підприємництвом є тільки для деяких категорій: народні депутати, особи, що несе військову службу, державні службовці та також особи, які мають судимість за корисливі злочини.

Якщо закон не передбачає жодних обмежень для категорії осіб, до яких відноситься дана фізична особа, то такий підприємець може займатися будь-якою підприємницькою діяльністю. Але потрібно згадати про те, що фізична особа несе перед кредиторами більше відповідальності. Засновники юр. особи лише в деяких випадках несуть відповідальність своїм майном, а фізична особа — у всіх випадках і всім майном, на яке за законом може бути накладено стягнення.

У перелік наших послуг входить: реєстрація в районній державній адміністрації; реєстрація в управлінні статистики; реєстрація в податковій інспекції та отримання довідки ф. 4ОПП; реєстрація платника податків ПДВ або єдиного податку; реєстрація в Пенсійному фонді; виготовлення печатки; відкриття поточного рахунку в банку.

This entry was posted in Info. Bookmark the permalink.