Документы на развод


Документы на развод Адвокат по семейным делам документы на развод vseprava.com.ua Украина. ————————————————— Реєстрація представництв іноземних компаній Реєстрація представництва іноземної компанії — одна з послуг, на яких ми спеціалізуємося.

Щоб оформити представництво іноземної компанії, потрібно надати об’ємний пакет документів і при його подачі оплатити державний збір, який дорівнює $ 2500. Даний процес при нашій участі проходить в наступному порядку: ми готуємо необхідні документи, реєструємо в податковій інспекції, Міністерстві економіки України, управлінні статистики, необхідних державних фондах і отримуємо дозвіл на виготовлення печатки.

Крім цього, виготовляємо друк і забезпечуємо юридичний супровід процесу відкриття рахунку в банку. З нами представництво іноземної компанії зареєструвати просто — звернувшись за консультацією та надавши нотаріально завірені копії необхідних документів, а також сплативши рахунки, ви зробите все, що від вас вимагається.

Прайс-лист При прийнятті документів на реєстрацію іноземного Представництва видається номер рахунку державного збору в розмірі 2500 у. о. У перелік наших послуг входить: підготовка всіх необхідних документів; реєстрація в Міністерстві економіки України; реєстрація в управлінні статистики; реєстрація в податковій інспекції; отримання дозволу на виготовлення печатки та її виготовлення; реєстрація в загальнообов’язкових державних фондах; юридичний супровід відкриття рахунку в банку. Для реєстрації необхідно надати наступні документи: Нотаріально завірені (за місцем видачі) та легалізовані в консульських установах з перекладом на українську мову (переклад засвідчується тільки печаткою офіційного перекладача) копії: виписки з торговельного чи судового реєстру країни за місцем знаходження зареєстрованого головного органу управління іноземного СПД — 3 нотаріально завірених екземпляри; довідка з банківської установи, в якій офіційно відкрито рахунок підприємства, з зазначенням номера рахунку; довіреності на виконання представницьких функцій в Україні керівника представництва, оформленої відповідно до законодавства країни, де офіційно зареєстровано підприємство — оригінал з нотаріально завіреною підписом голови підприємства; ксерокопії паспортів і ідентифікаційних кодів посадових осіб Представництва (директора, головного бухгалтера); довіреність від Представництва, видана на співробітників нашої компанії; договір оренди приміщення, де буде знаходитися Представництво, і правовстановлюючий документ від орендодавця; клопотання юридичної особи-нерезидента про відкриття Представництву рахунку типу «П»; всю необхідну інформацію відповідно до Замовлення-анкети нашої компанії.

This entry was posted in Info. Bookmark the permalink.