Вступление в наследство


Вступление в наследство Адвокат по семейным делам вступление в наследство vseprava.com.ua Украина. ————————————————— Ліквідація підприємств Друк E-mail Компанія NTS Consulting готова надати комплекс послуг по ліквідації юридичних осіб.

Законодавством передбачені наступні способи ліквідації підприємства: за рішенням засновників (офіційна ліквідація); за рішенням суду; ліквідація в процесі банкрутства. Є також альтернативні шляхи «ліквідації» — зміна засновників і зміна директора, реорганізація (злиття, приєднання), які, однак, не вирішують усіх завдань ліквідації.

Порядок ліквідації підприємства за рішенням засновників: Спочатку приймається рішення про ліквідацію — таке рішення публікується в реєстрі підприємств і в пресі. З цього моменту починається робота по зняттю підприємства з обліку в: податкової; центрі зайнятості; фондах соціального страхування; пенсійному фонді; Всі вказані процеси супроводжуються відповідними перевірками діяльності. Паралельно відбувається закриття банківського рахунку, архівація документів і знищення друку.

Завершальним етапом є стадія на якій всі зібрані документи подаються держреєстратору. Держреєстратор вносить запис до реєстру підприємств про ліквідацію підприємства.

З цього моменту підприємство вважається ліквідованим. Терміни ліквідації: Згідно з чинним законодавством реєстрацію припинення діяльності підприємства можна провести не раніше, ніж через 2 місяці з дня внесення до пресу повідомлення про ліквідацію.

Паралельно із закінченням цього терміну відбуваються перевірки підприємства у всіх органах. Зазвичай, протягом цього терміну всі органи знімають підприємство з обліку. Однак, велика ймовірність того, що буде затримка при знятті з обліку в податковій інспекції.

Тому реальний термін ліквідації складає 3-4 місяці. Документи необхідні для ліквідації юрособи: Свідоцтво про держреєстрацію (Виписка з єдиного державного реєстру) — оригінал; Паспорт і код директора і бухгалтера (стор.

1,2 прописка) — копія; Довідка статистики — оригінал; Свідоцтво про постановку на облік в податковій (5-ОПП) — оригінал; Повідомлення про реєстрацію страхувальника у ФССТВП — оригінал; Повідомлення про реєстрацію в ПФУ — оригінал; Повідомлення про реєстрацію в ЦЗ — оригінал; Страхове свідоцтво і Повідомлення ФССНВВ — оригінал; Свідоцтво ПДВ — оригінал (за наявності); Свідоцтво платника єдиного податку — оригінал (за наявності); Платіжні документи з банку (доручення, виписки, довідки про рух коштів) — оригінал; Первинна бухгалтерія — оригінали; Зарплатні відомості — оригінали; Звіти до фондів соцстраху — оригінали; Звіти в податкову інспекцію — оригінали; Друк. Вартість наших послуг з ліквідації підприємств: Послуга Вартість Ліквідація ПП, ТОВ, ФОП від 5000 грн. Ліквідація АТ, ін від 7000 грн. Остаточна вартість залежить від: Терміну існування фірми; Форми оподаткування; Кількості найманих працівників; Загального стану бухгалтерської звітності.

This entry was posted in Info. Bookmark the permalink.