Выплата алиментов


Выплата алиментов Адвокат по семейным делам выплата алиментов vseprava.com.ua Украина. ————————————————— Реєстрація СПД Компанія «ЮР КОНСАЛТИНГ» надає послуги з реєстрації СПД (суб’єкта підприємницької діяльності). Термін виконання: 5 -7 робочих днів, з моменту надання пакета усіх необхідних документів.

Після реєстрації СПД (ФОП) Ви отримуєте: 1) виписку про державну реєстрацію СПД (ФОП); 2) довідку статистики; 3) довідку податкової інспекції про взяття на облік форма № 4-ОПП; 4) повідомлення Пенсійного фонду про взяття на облік 5) печатка (при необхідності). Для початку робіт по реєстрації суб’єкта підприємницької діяльності нам буде потрібно від Вас: 1) Інформація: — Передбачувані види діяльності СПД (ФОП); — Необхідність для друку (оснащення, орнаменти); — Необхідність виготовлення додаткових штампів; — Обрана система оподаткування; — Телефон, що указується в документах, як телефон підприємця. 2) Документи, які необхідно надати: ксерокопія паспорта (1, 2, 11 стор) та ідентифікаційного номера; 3) Ваша присутність: — При замовленні робіт по реєстрації СПД (ФОП) і підписання доручення у нотаріуса; — Після закінчення процесу реєстрації.

У послугу реєстрації СПД (ФОП) в Києві включено: 1. надання консультації з вимог до даних та документів, порядку та процедур реєстрації СПД (ФОП); 2. підготовка документів (форми, заяви, акти, доручення тощо); 3. організація нотаріального завірення довіреності; 4. реєстрація СПД (ФОП) в державній районній адміністрації м. Києва; 5. реєстрація в управлінні статистики; 6. постанову на облік у податковій інспекції; 7. Подача документів для отримання свідоцтва платника єдиного податку; 8. реєстрація СПД (ФОП) в податковій інспекції, книги обліку доходів і витрат; 9. реєстрація у районному відділенні Пенсійного фонду України. Нюанси, які потрібно знати, якщо Ви починаєте свій бізнес в Україні: 1) Отримання статусу суб’єкта підприємницької діяльності — зовсім не є створенням якоїсь нової структури (як, наприклад, при створенні юридичної особи).

Це лише отримання додаткового статусу для фізичної особи. Тому, за всіма зобов’язаннями, пов’язаними з підприємницькою діяльністю, фізична особа — підприємець несе відповідальність всім своїм майном, включаючи — особисте (квартира, автомобіль, дача), — на відміну від засновників найбільш поширених видів юридичних осіб. 2) Оподаткування фізичних осіб — підприємців — відрізняється від оподаткування юридичних осіб.

Як правило, реєстрація СПД (ФОП) обумовлена ??потребою зменшити (і спростити) оподаткування і звітність — незважаючи на додаткові ризики майнової відповідальності.

3) Реєстрація СПД (ФОП) здійснюється за місцем його реєстрації (прописки), відповідно на облік платника податків він береться за місцем своєї реєстрації (прописки). Право на здійснення підприємницької діяльності, яка не заборонена законом, має фізична особа (громадянин України, іноземець).

4) Підприємницька діяльність зараховується до трудового стажу. 5) Наявність друку для фізичної особи-підприємця не обов’язково, він може працювати як з печаткою, так і без печатки, і сам визначає таку необхідність.

This entry was posted in Info. Bookmark the permalink.