Налог на наследство


Налог на наследство Адвокат по семейным делам налог на наследство vseprava.com.ua Украина. ————————————————— Ліквідація СПД (ФОП) Ліквідація СПД — процедура, яка включає в себе ряд дій по зняттю з обліку в податковій інспекції, фондах соціального страхування, отриманню ряду документації підтверджує факт відсутності заборгованості, знищення печатки (при наявності такої) і безпосередньої реєстрації припинення діяльності СПД. Терміни ліквідації: Терміни реєстрації припинення діяльності СПД від 3 місяців (дуже багато залежить від стану документації і від району в якому зареєстрований ФОП). Який порядок співпраці? Від Вас потрібно: надання пакету документів; зустріч для формалізації відносин; Наша компанія самостійно проведе всі дії по ліквідації, у тому числі Зняття з обліку: · Податкової; · Центрі зайнятості; · Фондах соціального страхування; · Пенсійному фонді; Всі вказані процеси супроводжуються відповідними перевірками діяльності.

- Відбувається закриття банківського рахунку (При наявності). — Знищення печатки (При наявності). — Завершальним етапом є стадія на якій всі зібрані документи подаються державному реєстратору.

Державний реєстратор вносить запис до єдиного реєстру підприємств про ліквідацію ВАС як СПД. Документи необхідні для ліквідації СПД: Копія паспорта та ідентифікаційного коду ФО-П; Свідоцтво про державну реєстрацію (оригінал); Довідка податкової інспекції про взяття на облік (форма № 4-ОПП) (оригінал); Повідомлення Пенсійного фонду про взяття на облік (оригінал); Повідомлення про взяття на облік з Фондів обов’язкового соціального страхування, у разі якщо були наймані працівники (оригінал); Свідоцтво про право сплати єдиного податку або ПДВ (оригінал); Всі звіти, які подавалися до податкової інспекції та фондів (оригінали); Квитанції про сплату податків (оригінали); Первинна фінансова документація (рахунки, акти, договори, накладні, чеки, квитанції та інше); Книга форми № 10 (оригінал); Трудовий договір (за наявності найманих працівників); А також іншу необхідну інформацію (визначається індивідуально для кожного клієнта).

This entry was posted in Info. Bookmark the permalink.