Право на наследство


Право на наследство Адвокат по семейным делам право на наследство vseprava.com.ua Украина. ————————————————— Для початку роботи необхідні такі документи: — Ксерокопія паспорта та ідентифікаційного номера засновників, директора У ПІДСУМКУ на руки ви одержите ТАКІ ДОКУМЕНТИ: У ВАРТІСТЬ входять такі послуги: 1. Проведення перевірки назви підприємства 2. Створення статутних документів підприємства з урахуванням ваших побажань в рамках законодавства України 3. Проведення повної процедури державної реєстрації в районній державній адміністрації 4. Реєстрації ПП в управлінні статистики 5. Реєстрація ПП у районній податковій адміністрації 6. Реєстрація ПП у пенсійному фонді платником єдиного соціального внеску 7. Виготовлення друку лазерним способом гравіювання 8. Оплата всіх державних платежів, які виникають при реєстрації 9. Консультації в період всього процесу реєстрації 1. Виписку з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців.

2. Довідку статистики 3. Повідомлення про взяття на облік як платника єдиного соціального внеску з пенсійного фонду 4. Довідка 4-ОПП (можливо приходить поштою на адресу реєстрації) 5. Статут з відміткою про реєстрацію 6. Протокол 7. Друк Коротка довідкова інформація: Приватне підприємство — підприємство, що діє на основі приватної власності одного або декількох фізичних або юридичних осіб. Засновник приватного підприємства одночасно може бути його директором.

Статутний капітал Розмір статутного капіталу ПП законом не встановлено, засновники самостійно визначають розмір статутного капітала. Способи формування статутного капіталу: кошти, майно засновників.

Органи управління ПП Вищим органом управління ПП є рішення власника. Юридичною адресою ПП може бути: — Прописка (реєстрація) одного із засновників — Офіс (приміщення в нежитловому фонді), орендоване або власність одного з учасників — Куплену юридичну адресу, але ми не рекомендуємо цей варіант.

Детальніше Системи оподаткування Загальна система оподаткування — 25% від прибутку. Спрощена система оподаткування — 10% від виручки реалізації товарів, послуг і робіт або 6% від виручки реалізації товарів, послуг і робіт за умови, що ПП є платником НДС. Также ПП може бути платником ПДВ (податок на додану вартість).

З більш детальною інформацією про НП Ви можете ознайомитися тут. При оформленні замовлення наш менеджер проконсультує вас в таких питаннях як: — Назву підприємства-система оподаткування — Місцезнаходження підприємства (юридична адреса) — Види діяльності підприємства (список видів діяльності ви можете скачати тут)

This entry was posted in Info. Bookmark the permalink.