Наследство по закону в украине


Наследство по закону в украине Адвокат по семейным делам наследство по закону в украине vseprava.com.ua Украина. ————————————————— Для початку роботи необхідні такі документи: Ксерокопія паспорта та ідентифікаційного номера підприємця У підсумку ви отримуєте ТАКІ ДОКУМЕНТИ: У ВАРТІСТЬ входять такі послуги: 1. Підготовка пакету документів для проведення реєстрації 2. Проведення повної процедури реєстрації в районній державній адміністрації 3. Реєстрація підприємця в управлінні статистики 4. Реєстрація підприємця в районній податковій адміністрації 5. Реєстрація підприємця у пенсійному фонді 6. Оплата всіх державних платежів, які виникають при реєстрації 7. Консультації в період всього процесу реєстрації 8. Подача заяви на єдиний податок 9. Оформлення книги доходів і витрат 10. Виготовлення друку лазерним способом гравіювання (при замовленні) 1. Виписку з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців.

2. Довідку статистики 3. Повідомлення про взяття на облік, як платника єдиного соціального внеску з пенсійного фонду 4. Довідка 4-ОПП (можливо приходить поштою на адресу реєстрації) 5. Заява з відміткою податкової адміністрації на єдиний податок 6. Друк підприємця (при замовленні) Також кожен клієнт при бажанні отримує бланки звітності, інформацію про порядок заповнення книги доходів і витрат, консультацію про ведення бухгалтерського обліку. Коротка інформація про Фізична особа-підприємця (СПД, ФОП) Фізична особа-підприємець має право займатися будь-якими видами діяльності, які не заборонені згідно законодавства України. НАЙМЕНУВАННЯ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦЯ Як найменування фізична особа підприємець використовує своє прізвище ім’я по батькові, наприклад: СПД, ФОП Іванов Іван Іванович.

Відповідальність за діяльність Фізична особа-підприємець відповідає за зобов’язаннями, пов’язаними з підприємницькою діяльністю усім своїм майном. МІСЦЕ РЕЄСТРАЦІЇ Реєстрація СПД в Києві здійснюється за місцем прописки (реєстрації) підприємця.

ДРУК Фізична особа має право працювати без печатки. Але на практиці, в діяльності, яка пов’язана з укладанням договорів, видачею квитанцій, підписанням актів, друк застосовується.

ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ Види економічної діяльності підбираються згідно класифікатора видів економічної діяльності. Одночасно підприємець може здійснювати до 6 видів діяльності.

ПОДАТКИ: ЄДИНИЙ ПОДАТОК Єдиний податок ділиться на 3 групи: 1 група. Фізичні особи-підприємці, які не використовують найману працю та здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринку або надають побутові послуги населенню.

Річний обсяг доходу не повинен перевищувати 150 тис. грн. 2 група. Фізичні особи-підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та (або) населенню, виробництво та (або) продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства.

При цьому не використовують найману працю або кількість найманих працівників не перевищує 10 осіб, а річний обсяг доходу не перевищує 1 млн грн. В цю групу не входять фізичні-особи підприємці, які надають посередницькі послуги з купівлі-продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна. Такі підприємці можуть належати виключно до 3 групи платників податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для неї законодавством.

3 група. Фізичні особи-підприємці, які не використовують найману працю, або кількість найманих працівників у них не перевищує 10 осіб. Обсяг доходу не перевищує 3 млн грн. Також встановлено обмеження, хто не може бути платником єдиного податку: особи у яких діяльність пов’язана з проведенням азартних ігор, обміну валют, виробництво, експорт-імпорт, продаж підакцизних товарів, реалізація дорогоцінних металів і каменів, фінансове посередництво, діяльність з управління підприємствами, послуги пошти і зв’язку, продаж предметів мистецтва та антикваріату, організація гастрольних заходів, особи здають в оренду житлові приміщення більше 100 кв. м. та нежитлові більше 300 кв .. м, страхова брокерська діяльність, нерезиденти фізичні і юридичні особи та інші.

Загальна система оподаткування Ставка податку становить — 15% від чистого доходу (різниця між загальним оподатковуваним доходом і документально підтвердженими витратами на господарську діяльність) ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Крім одного з видів податків, фізична особа-підприємець зобов’язаний щомісяця сплачувати єдиний соціальний внесок до Пенсійного фонду в розмірі 34,7%. (Внесок для Вашої пенсії) Підприємці, які на єдиному податку, суму відрахування визначають самостійно, але не менше ніж встановлено законом, тобто 34,7% з мінімальної заробітної плати, діючої в період за який відраховується внесок. Підприємці на загальній податок відраховують 34,7% від суми чистого доходу.

Реєстрація СПД в Києві ускладнюється великими чергами, бюрократичними тонкощами. Замовивши послугу реєстрація СПД в нашій компанії Ви не відчуєте труднощів. Чекаємо на Вас!

This entry was posted in Info. Bookmark the permalink.