Наследование по завещанию


Наследование по завещанию Адвокат по семейным делам наследование по завещанию vseprava.com.ua Украина. ————————————————— Для початку роботи необхідні такі документи: Для засновників фізичних осіб: — Ксерокопія паспорта та ідентифікаційного номера засновників, директора Для засновників юридичних осіб: — Копія виписки з реєстру, витяг з реєстру — Протокол про створення нового підприємства або входження до складу нового підприємства) — Ксерокопія паспорта та ідентифікаційного номера директора нового підприємства — Протокол / наказ про призначення директора юр. особи-засновника, у разі підписання документів представником (не директором) — нотаріально завірена довіреність У підсумку ви отримуєте ТАКІ ДОКУМЕНТИ: 1. Виписку з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців 2. Довідку статистики 3. Повідомлення про взяття на облік як платника єдиного соціального внеску з пенсійного фонду 4. Довідка 4-ОПП (можливо приходить поштою на адресу реєстрації) 5. Статут з відміткою про реєстрацію 6. Протокол 7. Друк У ВАРТІСТЬ входять такі послуги: 1. Проведення перевірки назви підприємства 2. Створення статутних документів підприємства з урахуванням Ваших побажань в рамках законодавства України 3. Проведення повної процедури державної реєстрації в районній державній адміністрації 4. Реєстрації ТОВ в управлінні статистики 5. Реєстрація ТОВ в районній податковій адміністрації 6. Реєстрація ТОВ у пенсійному фонді платником єдиного соціального внеску 7. Виготовлення друку лазерним способом гравіювання 8. Оплата всіх державних платежів, які виникають при реєстрації 9. Консультації в період всього процесу реєстрації Перед початком реєстрації Вам необхідно визначиться в таких питаннях: 1. Найменування підприємства.

(Найменування повинно бути на українській мові, при укладенні договору ми його перевіряємо на унікальність) 2. Юридична адреса підприємства. (Юридичною адресою може бути прописка (реєстрація) засновника, право власності на житловий фонд, договір оренди на нежитловий фонд, або куплену юридичну адресу) 3.Размер статутного капіталу. (Мінімальний розмір статутного капіталу дорівнює однієї мінімальної заробітної плати, тобто на даний момент 1097 гривень) 3. Види діяльності підприємства.

(Види діяльності повинні бути підібрані згідно з Класифікатором видів економічної діяльності з ним Ви можете ознайомитися тут. Для реєстрації Ви можете підібрати 6 видів діяльності) ПРИ ЗАМОВЛЕННІ, наші фахівці допоможуть В кожному з перерахованих вище ПИТАНЬ.

This entry was posted in Info. Bookmark the permalink.