Дарственная на квартиру


Дарственная на квартиру Адвокат по семейным делам дарственная на квартиру vseprava.com.ua Украина. ————————————————— Коротка довідкова інформація про Товариство з обмеженою відповідальністю: Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) — поширена організаційно-правова форма в Україні, яка являє собою організоване одним або декількома фізичними або юридичними особами товариство, статутний капітал якого поділений на частини. Учасники не несуть відповідальність за зобов’язаннями ТОВ і ризик кожного з них обмежується лише розміром його внесеного вкладу до статутного капіталу (тобто свої внесені гроші або майно, передане у володіння ТОВ). Мінімальний розмір статутного капіталу дорівнює мінімальній заробітній платі.

Внести (сформувати) необхідно на протязі року після реєстрації. Вищим органом управління ТОВ є загальні збори учасників.

Виконавчим органом, який відповідає за поточну роботу, є Директор або Дирекція на чолі з Генеральний директором. Товариство з обмеженою відповідальністю має право займатися будь-якими видами діяльності згідно КВЕД (класифікатора видів економічесокй діяльності). Згідно закону України «Про ліцензування деяких видів діяльності» деякі види діяльності (наприклад, медична практика, туризм, перевезення) підлягають ліцензуванню.

ТОВ може бути платником податку на загальних підставах або єдиного податку. Також товариство з обмеженою відповідальністю може бути платником податку на додану вартість (ПДВ). У зв’язку з прийняттям Верховною Радою України Податкового Кодексу змінилися ставки податку: з 1 січня 2012 по 31 грудня 2012 — 21% від чистого прибутку; з 1 січня 2013 по 31 грудня 2013 — 19% від чистого прибутку; з 1 січня 2014 — 16% від чистого прибутку. Згідно зі ст. 181.1 Податкового Кодексу Товариство з обмеженою відповідальністю зобов’язана зареєструватися як платник ПДВ (податок на додану вартість) при досягненні суми операцій з поставки товарів та послуг перевищує 300 тисяч гривень в рік. Ставка ПДВ становить 17%. Також товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) може бути платником єдиного податку.

Ставка єдиного податку становить: 3% ПДВ від місячної виручки; 5% без ПДВ від місячної виручки. Річний дохід на єдиному податку не повинен перевищувати 5 млн. грн. і найманих працівників до 50 осіб.

ЧОМУ САМЕ МИ? 1. Ми гарантуємо конфіденційність отриманої інформації. 2. Ми гарантуємо обмеження доступу до копій Ваших паспортів, документів, печаток. 3. Ми гарантуємо професіоналізм наших співробітників.

4. Ми гарантуємо правильність створення статутних документів, з урахуванням останніх змін в законодавстві України. 5. Ми гарантуємо відсутність прихованих платежів і витрат. 6. Ми гарантуємо професійне виконання реєстрації «під ключ» в строк і головне — без вашої участі!

7. Ми гарантуємо доступну вартість наших послуг, тому що всю роботу робимо ми самі, а не користуємося послугами посередників. 8. Для нас клієнт на першому місці, Ви отримаєте відповіді та практичні рекомендації на всі питання.

This entry was posted in Info. Bookmark the permalink.