Налог на наследство


Налог на наследство Адвокат по семейным делам налог на наследство vseprava.com.ua Украина. ————————————————— Ліцензування Обов’язковими умовами початку підприємницької діяльності є державна реєстрація суб’єкта підприємницької діяльності та отримання ліцензії.

Ліцензія — державний документ, Каторі видається на певний час (в залежності від виду господарської діяльності). Даний документ підтверджує право суб’єкта проводити господарську діяльність, вид якої описаний на бланку самої ліцензії, при суворому дотриманні ліцензійних вимог — організаційних, кваліфікаційних та інших спеціальних вимог (для кожного виду ліцензування — свої умови). Важливо розуміти, що починати господарську діяльність (катороя вимагає ліцензування) без наявності самої ліцензії.

Якщо Ви не пройшли ліцензування на Ваше підприємство, Вам загрожує адміністративна відповідальність — штраф у розмірі від 3 до 8 нмдг (стаття 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Разом з тим, в індивідуальному порядку суд може постановити — конфіскувати все обладнання.

Якщо ж Ваш дохід у тисячу і більше разів перевищує величину неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, до Вас може бути застосована Стаття 202 Кримінального кодексу. Неприпустимим є передача ліцензії в треті руки — юридичній чи фізичній особі для здійснення господарської діяльності. У цьому випадку Ваша ліцензія може бути анульована.

Ліцензування — процес непростий, до подачі документів та оформлення дозволів деколи пред’являються різні специфічні вимоги. І щоб у Вас не виникло жодних проблем з отриманням ліцензії, наші фахівці беруть на себе відповідальність за підготовку пакету необхідної документації, всіх погоджень в державних органах та супроводження всього процесу отримання ліцензії в цілому.

Ліцензування діяльності нашою компанією здійснюється по всій території України: Ліцензія на будівництво Пожежні ліцензії Ліцензування перевезень Медична ліцензія Ліцензія на аптеку Ліцензія на переробку крові Ліцензування туристичної діяльності Працевлаштування за кордоном Землевпорядні роботи Ліцензія на дорогоцінні метали Ліцензування фінансової діяльності Імпорт, експорт алкоголю і тютюну Алкоголь і тютюн в роздріб Алкоголь і тютюн оптом Ліцензія на операції з прекурсорами Ліцензія на вторсировину Агрохімікати та пестициди (тільки регулятори росту рослин). Підкарантинні матеріали Дезінфекційні роботи Для того щоб почати працювати з Вами, нам необхідні наступні документи: оригінал виписки з єдиного державного реєстру; копія довідка форми 4-ОПП документи, що підтверджують наявність власного або ж орендованого приміщення; банківські реквізити Вашого підприємства; інші документи, необхідні для отримання ліцензії та здійснення ліцензованої діяльності в Каторі Ви зацікавлені.

У тому випадку, якщо Ваше підприємство знаходиться в одному з міст, де у нас немає філії або представництва, обмін документами здійснюється через представництва компаній «Нова Пошта», «Експрес Пошта», інший кур’єрською поштою або через «Укрпошту».

This entry was posted in Info. Bookmark the permalink.