Расторжение брака


Расторжение брака Адвокат по семейным делам расторжение брака vseprava.com.ua Украина. ————————————————— Судова практика Юридична практика Захист інтересів клієнтів в області сімейного, фінансового, страхового, адміністративного права — саме на цьому побудована юридична практика нашої компанії.

Захищаючи та представляючи інтереси клієнтів, ми розробляємо власні стратегії ведення процесів, в першу чергу, орієнтуючись на перспективи розвитку справи клієнта та його завдань. Таким чином, можемо відзначити, наша юридична практика — це сотні успішних справ і рішень самих спірних ситуацій в сторону клієнтів. Види діяльності нашого об’єднання юристів Безумовно, найбільш затребуваною послугою є представництво в суді.

Як правило, клієнти не має ні часу, ні бажання, ні навичок для відстоювання своїх інтересів у суді. Наша допомога в таких випадках вкрай необхідна тим, хто розраховує на винесення сприятливого рішення суду.

Ведення справ в суді із залученням досвідчених юристів нашої компанії передбачає собою кілька етапів. На початковому етапі ми зустрічаємося з клієнтом для обговорення справи на підставі усних відомостей і наданих документів.

На цьому ж етапі ми зможемо розробити ефективну стратегію ведення справи, а також спрогнозувати результати. Наступний етап — підготовка документів та позовну заяву до суду.

Нарешті, завершальним етапом стане участь наших співробітників у всіх засіданнях суду з представленням інтересів клієнта до моменту винесення рішення суду. Зверніть увагу! Для того, щоб ми могли правильно оцінити перспективність справи, необхідно буде надати нам усі документи, що мають до нього відношення.

Чому вам варто звернутися саме до нас? Ми не тільки готові подати позовну заяву до суду з подальшим представленням інтересів клієнта на засіданнях в очікуванні рішення суду. Наші фахівці готові забезпечити комплексний підхід до ситуації, з аналізом наданих документів і формуванням правової позиції клієнта. Крім того, забезпечуючи правовий захист клієнта з представництвом в суді, ми готові провести ряд супутніх процедур, серед яких: • розробка документів для досудового врегулювання спорів (листів, скарг і претензій); • підготовка судових документів (позов до суду, апеляція, клопотання); • підготовка з подальшою подачею судових документів до арбітражних судів; • представлення інтересів клієнтів в господарському та арбітражному судах; • представлення інтересів клієнтів в апеляційній і касаційній інстанціях.

Важливо розуміти, що для успішного проведення судового поєдинку необхідно мати практичні навички, а також вища юридична освіта. І тим і іншим володіють фахівці нашого об’єднання юристів, а значить, звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в наданні кваліфікованої юридичної допомоги та успішному результаті справи. Представництво в суді допоможе вам зберегти час і нерви.

Ви можете займатися своїми справами, жити у звичному ритмі, в той час, поки ми будемо займатися вирішенням ваших проблем. Результат вас порадує — перевірено!

This entry was posted in Info. Bookmark the permalink.