Право на наследство


Право на наследство Адвокат по семейным делам право на наследство vseprava.com.ua Украина. ————————————————— Реєстрація СПД (ФОП) в Києві. Друк E-mail Реєстрація СПД Процедура реєстрації фізичної особи — підприємця (ПП, СПД, ФОП) значно простіше і швидше, ніж реєстрація юридичної особи.

Відповідно її вартість порівняно невисока. Це ідеальна форма ведення бізнесу для тих, хто тільки починає підприємницьку діяльність. Для фізособи — підприємця більш лояльним є також оподаткування, оскільки можна стати платником єдиного податку і сплачувати щомісячну фіксовану ставку податку або відсоток від обороту.

При цьому існує обмеження по максимальному річному обороту. Звітність ФОП на єдиному податку також максимально спрощена і подається в податкові органи 1 раз в квартал.

СПД (ФОП) має право працювати як з печаткою, так і без неї. Друк можна зробити в будь-який момент після реєстрації ФОП. Реєстрація СПД — фізичної особи проводиться лише за місцем прописки. Відповідно подальша сплата податків і подача звітності здійснюється в державні органи за місцем реєстрації (прописки).

Тому, якщо Ви хочете зареєструвати бізнес в Києві, але прописані при цьому, наприклад, у Луганській області, то єдиним варіантом буде реєстрація не ФОП, а юридичної особи (наприклад, можна зареєструвати ТОВ). Більш детально Ви завжди можете проконсультуватися з нашими фахівцями. Етапи надання послуги з реєстрації фізичної особи — підприємця: Консультування з питань оподаткування та порядку реєстрації СПД. Підписання клієнтом у нотаріуса довіреності на здійснення реєстраційних дій. Підготовка документів для реєстрації СПД. Реєстрація ФОП в районній державній адміністрації (одержання Виписки з Єдиного реєстру).

Постановка ФОП на облік у податковій інспекції (отримання довідки 4-ОПП). Постановка ФОП на облік у Пенсійному фонді (отримання довідки про взяття на облік платником Єдиного соціального внеску). Виготовлення печатки.

Допомога при відкритті рахунку в банку. Вартість наших послуг з реєстрації фізичної особи — підприємця: Послуга Вартість Фізособа — підприємець без печатки 950 грн. Фізособа — підприємець з печаткою 1300 грн. Держмита включені у вартість. Окремо оплачується: Нотаріальна довіреність — 180 грн. Термін реєстрації фізичної особи — підприємця: без печатки — 4-5 днів; з печаткою — 5-7 днів.

Можливе прискорення. Для початку роботи по реєстрації ФОП необхідно надати: копія паспорта (з собою мати оригінал); копія ідентифікаційного номера (з собою мати оригінал); бажані види діяльності; вказати чи необхідна печатка.

Особиста присутність клієнта необхідно в нотаріуса для підписання доручення. Всі інші процедури виконають наші фахівці.

This entry was posted in Info. Bookmark the permalink.