Неуплата алиментов


Неуплата алиментов Адвокат по семейным делам неуплата алиментов vseprava.com.ua Украина. ————————————————— Реєстрація зміни видів діяльності (КВЕД).

КВЕД 2012. Друк E-mail Реєстрація ізмененійКВЕДи (коди видів економічної діяльності) підбираються при первинній реєстрації підприємства і визначають його основні, але не іключітельние, види діяльності.

КВЕДи вносяться до ЄДРПОУ та вони вказуються в довідці статистики. Для деяких ліцензованих видів діяльності (наприклад будівництво) при одержанні ліцензії в довідці статистики потрібна наявність певних номерів КВЕД. Якщо ж у Вас їх немає — це не проблема, оскільки КВЕДи можна міняти.

Крім того до кінця 2012 року всі існуючі підприємства повинні змінити свої види діяльності згідно КВЕД ДК 009:2010 (раніше діяв КВЕД ДК 009:2005). Якщо Ви хочете провести реєстрацію зміни КВЕД, ми підготуємо для Вас необхідні документи і посприяємо в їх реєстрації у всіх державних органах.

Завантажити КВЕД-2012 можна тут … Реєстрація зміни КВЕД включає в себе наступні послуги: Допомога в підборі правильних кодів видів діяльності; Підготовка комплекту документів для реєстрації змін (протоколу або рішення, доручень, реєстраційних карток); Реєстрація змін в Районній державній адміністрації; Отримання нової довідки статистики (довідка з ЄДРПОУ); Оплата державних мит. Документи і нформация, необхідні для реєстрації змін КВЕД: Копія Свідоцтва про державну реєстрацію підприємства (Виписки з єдиного державного реєстру); Довідка статистики; Статут підприємства; Інформація про необхідні видах діяльності (коди ми підберемо самі). Вартість наших послуг з реєстрації зміни КВЕД (залежить від терміну виконання): Термін Вартість до 7 робочих днів 500 грн. 3 робочих дня 800 грн. У вартість включені всі госплатежі.

This entry was posted in Info. Bookmark the permalink.