Оформление наследства


Оформление наследства Адвокат по семейным делам оформление наследства vseprava.com.ua Украина. ————————————————— Реєстрація зміни директора підприємства.

Друк E-mail Зміна директора Зміна керівника (Директора, Генерального директора, Голови Правління) звичайна справа в процесе діяльності підприємства. Однак варто знати, що для зміни Директора недостатньо тільки рішення засновників. Зміна Директора підлягає також обов’язковій державній реєстрації та повідомленню податкових органів.

Тільки з моменту державної реєстрації новий Директор є офіційним керівником підприємства. Якщо Ви хочете змінити Директора свого підприємства, ми підготуємо для Вас необхідні документи і посприяємо в їх реєстрації у всіх державних інстанціях.

Реєстрація зміни Директора включає в себе наступні послуги: Підготовка комплекту документів для реєстрації змін (протоколу або рішення, доручень); Реєстрація змін в Районній державній адміністрації; Повідомлення органів статистики і отримання нової довідки статистики; Оплата державних мит; Повідомлення про реєстрацію змін податкових органів і здобуття нової довідки 4-ОПП. Документи, необхідні для реєстрації зміни Директора: Копія Свідоцтва про державну реєстрацію підприємства (Виписки з єдиного державного реєстру); Довідка статистики; Статут підприємства; Довідка про взяття на облік в ДПІ (4-ОПП); Ксерокопії паспортів і ідентифікаційних номерів нового директора і бухгалтера (якщо є). Вартість наших послуг з реєстрації зміни Директора: Послуга Вартість Реєстрація зміни Директора 1000 грн. У вартість включені всі госплатежі. Термін реєстрації зміни Директора — 5-7 днів.

Прискорення — до 3 днів.

This entry was posted in Info. Bookmark the permalink.