Заявление на развод


Заявление на развод Адвокат по семейным делам заявление на развод vseprava.com.ua Украина. ————————————————— Реєстрація зміни назви підприємства.

Друк E-mail Реєстрація змін Зміна найменування діючого підприємства може бути ініційована з різних міркувань. Але будь то продуманий ребрендинг або просто примха нових засновників, Ви повинні усвідомлювати, що це тягне за собою зміну всіх документів підприємства, знищення старої та виготовлення нової печатки.

Тобто підприємство на якийсь час позбавляється друку. Хоча при кваліфікованості підході всі процедури з реєстрації зміни назви можливо провести в мінімальний термін і фактично без зупинки діяльності компанії. Якщо Ви хочете Редагувати назву свого підприємства, ми підготуємо для Вас необхідні документи і посприяємо в їх реєстрації у всіх державних органах.

Реєстрація зміни назви включає в себе наступні послуги: Підготовка комплекту документів для реєстрації змін (протоколу або рішення, доручень, нової редакції статуту); Оплата державних мит; Реєстрація змін в Районній державній адміністрації і отримання нової Виписки з єдиного державного реєстру; Повідомлення органів статистики і отримання нової довідки статистики; Повідомлення про реєстрацію змін податкових органів і здобуття нової довідки 4-ОПП; Повідомлення про реєстрацію змін всіх фондів (ПФ, ФСС НС, ФСС ТВП, ЦЗ), та отримання нових свідоцтв про постановку на облік; Знищення старої печатки; Виготовлення печатки з новою назвою. Документи та інформація, необхідні для реєстрації зміни назви: Свідоцтво про державну реєстрацію підприємства (Виписка з єдиного державного реєстру); Довідка статистики; Стара редакція Статуту і зміни до нього (якщо є); Установчий договір (якщо є); Довідка про взяття на облік в ДПІ (4-ОПП); Свідоцтва (повідомлення) про постановку на облік в усіх фондах (ПФ, ФСС НС, ФСС ТВП, ЦЗ); Ксерокопії паспортів і ідентифікаційних номерів директора і бухгалтера; Друк (можна не відразу); Нова назва.

Вартість наших послуг з реєстрації зміни назви: Послуга Вартість Реєстрація зміни назви 2250 грн. У вартість включені всі госплатежі. Окремо оплачуються: Нотаріальне завірення Вами підписів на новій редакції статуту-приблизно 100 грн. для одного учасника.

Термін реєстрації зміни назви — 8-10 днів. Прискорення — до 5 днів.

This entry was posted in Info. Bookmark the permalink.