Расторжение брака через суд


Расторжение брака через суд Адвокат по семейным делам расторжение брака через суд vseprava.com.ua Украина. ————————————————— Реєстрація зміни району. Перехід підприємства в інший район.

Друк E-mail Реєстрація Трапляються ситуації, коли зміна юридичної адреси підприємства тягне за собою зміну адміністративного району (наприклад, старий офіс був в Шевченківському районі, а новий — у Печерському районі). При такій зміні юридичної адреси необхідно зніматися з обліку в державних органах одного району і ставати на облік в іншому.

Дана процедура супроводжується перевірками у фондах соціального страхування (податкова інспекція перевірку не проводить). Тому складність такої перереєстрації в чому залежить від стану Вашої податкової звітності, наявності найманих працівників, наявності заборгованості перед фондами соцстраху.

Також при проведенні перевірок необхідно буде співпраця з Вашим бухгалтером. Якщо Ви хочете зміни юридичної адреси свего підприємства з переходом в інший район м. Києва (а відповідно зі зміною ДПІ та усіх фондів), ми підготуємо для Вас необхідні документи і посприяємо в їх реєстрації у всіх державних інстанціях. Реєстрація змін в установчих документах підприємства (зміна юридичної адреси з переходом в інший район) включає в себе наступні послуги: Підготовка комплекту документів для реєстрації змін (протоколу або рішення, доручень, нової редакції статуту); Оплата державних мит; Реєстрація змін в Районній державній адміністрації і отримання нової Виписки з єдиного державного реєстру; Повідомлення органів статистики і отримання нової довідки статистики; Зняття з обліку в старій ДПІ та постановка на облік в новій, отримання нової довідки 4-ОПП; Зняття з обліку в старому районі та постановка на облік в новому районі у всіх фондах (ПФ, ФСС НС, ФСС ТВП, ЦЗ), та отримання нових свідоцтв про постановку на облік; Надання юридичної адреси (при необхідності).

Документи, необхідні для реєстрації зміни юридичної адреси з переходом в інший район: Свідоцтво про державну реєстрацію підприємства (Виписка з єдиного державного реєстру); Довідка статистики; Стара редакція Статуту і зміни до нього (якщо є); Установчий договір (якщо є); Довідка про взяття на облік в ДПІ (4-ОПП); Свідоцтва (повідомлення) про постановку на облік в усіх фондах (ПФ, ФСС НС, ФСС ТВП, ЦЗ); Ксерокопії паспортів і ідентифікаційних номерів директора і бухгалтера; Дані про новий юридичну адресу (якщо є). Вартість наших послуг з реєстрації зміни місцезнаходження (зі зміною району): Послуга Вартість Реєстрація зміни юридичної адреси з переходом в інший район 3000 грн. У вартість включені всі госплатежі. Окремо оплачуються: Нотаріальне завірення Вами підписів на новій редакції статуту-приблизно 100 грн. для одного учасника. Термін реєстрації зміни району — 10-25 днів (в залежності від стану податкової звітності).

This entry was posted in Info. Bookmark the permalink.