Заявление на развод


Заявление на развод Адвокат по семейным делам заявление на развод vseprava.com.ua Украина. ————————————————— Реєстрація зміни юридичної адреси. Друк E-mail Зміна юрадреси В процесе діяльності підприємства може виникнути необхідність змінити його місцезнаходження (юридична адреса).

Відразу ж відзначимо, що при зміні місцезнаходження, бажано шукати нова юридична адреса в тому ж районі, що і старий, оскільки зміна району реєстрації досить тривала і клопітка процедура. Якщо ж у Вас з цим проблеми — наша компанія може надати подтверждаемое місцезнаходження (юридична адреса) для Вашої фірми в будь-якому районі м. Києва.

Якщо Ви хочете внести зміни в установчі документи свого підприємства, пов’язані із зміною його місцезнаходження (юридичної адреси) в межах одого району, ми підготуємо для Вас необхідні документи і посприяємо в їх реєстрації у всіх державних інстанціях. Реєстрація зміни місцезнаходження підприємства включає в себе наступні послуги: Підготовка комплекту документів для реєстрації змін (протоколу або рішення, доручень, нової редакції статуту); Оплата державних мит; Реєстрація змін в Районній державній адміністрації і отримання нової Виписки з єдиного державного реєстру; Повідомлення органів статистики і отримання нової довідки статистики; Повідомлення про реєстрацію змін податкових органів і здобуття нової довідки 4-ОПП; Повідомлення про реєстрацію змін всіх фондів (ПФ, ФСС НС, ФСС ТВП, ЦЗ), та отримання нових свідоцтв про постановку на облік; Надання юридичної адреси (при необхідності). Документи, необхідні для реєстрації зміни юридичної адреси: Свідоцтво про державну реєстрацію підприємства (Виписка з єдиного державного реєстру); Довідка статистики; Стара редакція Статуту і зміни до нього (якщо є); Установчий договір (якщо є); Довідка про взяття на облік в ДПІ (4-ОПП); Свідоцтва (повідомлення) про постановку на облік у фондах соціального страхування; Ксерокопії паспортів і ідентифікаційних номерів директора і бухгалтера; Дані про новий юридичну адресу (якщо є). Вартість наших послуг з реєстрації зміни місцезнаходження (в одному районі): Послуга Вартість Реєстрація зміни юридичної адреси 1450 грн. У вартість включені всі госплатежі.

Окремо оплачуються: Нотаріальне завірення Вами підписів на новій редакції статуту-приблизно 100 грн. для одного учасника. Термін реєстрації зміни юрадреси — 10 днів. Прискорення — до 5 днів.

This entry was posted in Info. Bookmark the permalink.