Наследование по закону


Наследование по закону Адвокат по семейным делам наследование по закону vseprava.com.ua Украина. ————————————————— Реєстрація зміни складу засновників (учасників) Друк E-mail ПеререгістраціяС розвитком Вашого бізнесу склад партнерів (співзасновників) може змінюватися.

Може скластися ситуація, коли Вам буде потрібно виключити одного з засновників, або він сам захоче вийти з бізнесу. Можливо, Ви захочете продати або подарувати свою частку в бізнесі, або просто додатково ввести складу засновників яку фізичну або юридичну особу. В даному випадку потрібно буде внести відповідні зміни до статуту та провести їх державну реєстрацію.

Дуже часто зі зміною учасників виробляють також зміну директора підприємства. Якщо Ви хочете внести зміни в установчі документи свого підприємства, пов’язані із зміною засновників / учасників / акціонерів, ми підготуємо для Вас необхідні документи і посприяємо в їх реєстрації у всіх державних інстанціях.

Реєстрація змін у складі засновників включає в себе наступні послуги: Підготовка комплекту документів для реєстрації змін (протоколу або рішення, доручень, нової редакції статуту) Оплата державних мит; Реєстрація змін в Районній державній адміністрації; Повідомлення органів статистики і отримання нової довідки статистики; Повідомлення про реєстрацію змін податкових органів. Документи, необхідні для реєстрації змін в установчих документах підприємства (зміна складу засновників): Свідоцтво про державну реєстрацію підприємства або Виписка з ЄДР; Довідка статистики; Стара редакція Статуту і зміни до нього (якщо є); Установчий договір (якщо є); Ксерокопії паспортів і ідентифікаційних номерів нових засновників; Документ про вихід зі складу засновників і передачу своєї частки (нотаріальна заява про вихід, договір купівлі-продажу частки у статутному фонді, рішення учасника-юрособи про вихід, та ін.) Ці документи можна буде оформити у нотаріуса при нашому сприянні. Вартість наших послуг з реєстрації зміни засновників: Послуга Вартість Реєстрація змін у складі засновників (фізособи) 1200 грн. Реєстрація змін у складі засновників (юрособи) 1300 грн. Примусове виключення засновника 2500 грн. У вартість включені всі госплатежі.

Термін реєстрації зміни засновників — 3-4 дні. Прискорення — до 1 дня. Окремо оплачуються: Нотаріальне завірення Вами підписів на новій редакції статуту-приблизно 100 грн. для одного учасника.

This entry was posted in Info. Bookmark the permalink.