Дарственная на квартиру


Дарственная на квартиру Адвокат по семейным делам дарственная на квартиру vseprava.com.ua Украина. ————————————————— Реєстрація збільшення та зменшення статутного фонду (капіталу). Друк E-mail Реєстрація змін Якщо Ви хочете внести зміни в установчі документи своєї організації, пов’язані із зміною розміру статутного капіталу (фонду), ми підготуємо для Вас необхідні документи і посприяємо в їх реєстрації у всіх державних інстанціях.

Обмежень по мінімальному і максимальному розміру статутного капіталу немає. Статутний капітал повинен бути сформований на 100% до моменту його збільшення.

При зменшенні статутного капіталу — зміни набирають чинності через 3 місяці з моменту їх реєстрації та публікації в пресі про такому зменшенні. Реєстрація зміни розміру статутного капіталу включає в себе наступні послуги: Підготовка комплекту документів для реєстрації змін (протоколу або рішення, доручень, нової редакції статуту); Оплата державних мит; Оплата повідомлення в пресі (при зменшенні статутного фонду); Реєстрація змін в Районній державній адміністрації; Повідомлення органів статистики і отримання нової довідки статистики; Повідомлення про реєстрацію змін податкових органів. Документи, необхідні для реєстрації змін в установчих документах підприємства (зміна статутного капіталу): Свідоцтво про державну реєстрацію підприємства (Виписка з єдиного державного реєстру); Довідка статистики; Стара редакція Статуту і зміни до нього (якщо є); Установчий договір (якщо є). Вартість наших послуг з реєстрації зміни статутного капіталу: Послуга Вартість Реєстрація збільшення статутного капіталу організації 1200 грн. Реєстрація зменшення статутного капіталу організації 1500 грн. У вартість включені всі госплатежі.

Окремо оплачуються: Нотаріальне завірення Вами підписів на новій редакції статуту-приблизно 100 грн. для одного учасника. Термін реєстрації зміни статутного капіталу — 3-4 дні. Прискорення — до 1 дня.

This entry was posted in Info. Bookmark the permalink.