Фокусник на новый год и другие праздники, как выбрать.


Фокуси стабільно привертають увагу публіки. Людям завжди цікаво спостерігати за маніпуляціями ілюзіоністів. І справа навіть не в стільки прагненні розгадати фокус, скільки в тому, щоб побачити щось, на перший погляд не піддається логіці. Тому фокусник на весілля та інші урочистості запрошується часто й охоче. Фокусник на свято є бажаним гостем, незалежно від віку аудиторії, приводу заходу і навіть міста. Тому фокусники харків сьогодні можуть запропонувати масу різноманітних номерів, здатних вразити і здивувати навіть досвідчених глядачів.
Фокусник на  новый год и другие праздники

Тому підбираючи, який фокусник харків підійде Вам, сьогодні можна опинитися в ситуації, коли важко визначитися. Адже пропозиція на ринку досить велика, а от кого віддати перевагу — те ще питання. У цьому випадку допоможуть декілька порад бувалих клієнтів і самих фокусників.

Так хороший фокусник на день народження завжди може надати портфоліо з фотографіями і відеозаписами своїх виступів. Тому що хороший фокусник на дитяче свято — це не тільки техніка і спритність рук. Це ще й артистичність, харизма, особиста чарівність, вміння працювати з аудиторією. Все це в поєднанні один з одним здатне виділити одного фокусника з маси колег і зробити його відомим, помітним, популярним, і, як наслідок, востребованним.krolik3

Другий момент стосується детального вивчення наданих матеріалів. Хороший фокусник на корпоратив оточений захопленою натовпом, що стежить за його маніпуляціями затамувавши подих. Ніяких нудьгуючих осіб, поглядів убік і позіхають гостей. На відеороликах звертайте увагу на самого фокусника. Його міміка, манера тримати себе з публікою, особливості спілкування з аудиторією здатні розповісти багато про що. Запитайте себе — хотілося б Вам бачити цю людину на своєму святі.

 фокусник на новый год и другие праздники

Третій пункт — це відгуки. Якщо фокусник на новий рік, чий сайт Ви переглядаєте, нікому не відомий і немає жодної запису про нього, то укладати контракт — не найкращий вибір. Можливо, співпраця з ним обійдеться Вам дешевше звичайного фокусника, такий варіант можливий. Але тоді за якість виступу вже ніхто не поручиться, так само як і за враження Ваших гостей. А ось стримано-похвальним коментарям і відгукам довіряти варто. Так само як і особистим рекомендаціям. Метод «сарафанного радіо» здавна визнається одним із самих перевірених і надійних. Тому прислухайтеся до відгуків і вражень своїх знайомих і близьких.

По-четверте, після знаходження відповідних кандидатів, уточніть, що входить в програму виступу. 4-5 фокусів і все являють собою досить мізерний шоу. А ось кілька виходів з музикою, робота з глядачами, акторська гра і до місця відпущені жарти здатні задати настрій на цілий вечір.

П’яте — довіряйте своїй інтуїції. Якщо ніби-б все виглядає добре і за ціною і за програмою, але Ви вагаєтеся і сумніваєтеся, краще продовжити пошук. Не варто укладати контракт з людиною, лише тому, що «іншого не знайшли». Краще довіритися своїм відчуттям і уникнути помилки.

Удачі!
Источник: фокусник на новый год maxking.com.ua

This entry was posted in Info. Bookmark the permalink.