Як створити благодійний фонд Україна

Благодійність стає невід’ємною частиною життя сучасного суспільства, а все більше громадян так чи інакше беруть участь у допомозі іншим людям — важко хворим, нужденним, сиротам тощо. Бувають і інші напрямки, наприклад, мало хто буде сперечатися, що молоді вчені також потребують матеріальної підтримки, оскільки їм необхідні кошти на дослідження та розвиток. І не будемо забувати про допомогу тваринам і захист навколишнього середовища — благодійні фонди традиційно займають одну з найважливіших позицій в цій благородній справі.

Перехід за посиланням дозволить вам більше дізнатися з питання як створити благодійний фонд Україна http://www.regburo.com/registracziya-predpriyatij/registracija-blagotvoritelnoj-organizacii/

У зв’язку з цим стає цілком очевидним все більша популярність благодійних організацій в Україні, а найпоширенішою з них є саме благодійні фонди. Справа в тому, що відкрити благодійний фонд в нашій державі порівняно не складно — практично також як звичайна юридична особа. Збір і підготовка потрібних документів як правило займають 2-4 дня (звичайно ж, за умови залучення юриста і наявності взаємної згоди між засновниками фонду по всіх основних питаннях життєдіяльності майбутнього юрособи). Всі деталі і аспекти, включаючи сюди цілі і сфери діяльності фонду, вносяться до Статуту благодійного фонду, який завдяки цьому стає головним установчим документом даної організації. Крім цього слід підготувати ще ряд документів, потурбуватися адресою місцезнаходження фонду, формою оподаткування (або неприбуткового статусу) і деякі інші питання. Зверніть увагу, що як правило, юрист відповідає за реєстрацію завжди в курсі, які документи потрібні і як так зробити, щоб реєстрація фонду пройшла без задирки і зволікань. Тому засновникам фонду особливо турбуватися про реєстраційні справи не потрібно, до того ж у них і так турбот вистачає, пов’язаних з безпосередньо благодійною діяльністю.

Сама по собі реєстраційна процедура після попадання документів до державного реєстратора займає три робочих дні (перед цим, вже прямо в регслужбе буде необхідно заповнити ще кілька форм документів). Якщо всі документи оформлені правильно, то ніяких затримок не виникне і фонд буде вважатися офіційно зареєстрованим. І тепер вже можна приступати до роботи.

This entry was posted in Статьи. Bookmark the permalink.